Anasayfa
Blog
İletişim
demo

İletişim Hattı

+90 533 556 93 11

Email Adresimiz

[email protected]

İnframak Endüstriyel Isıtma Sistemleri Makina Otomasyon ve Teknolojileri Şti.

 

Çalışanları,çözüm ortakları ve müşterileri ile sürekli iletişim halinde bulunarak, kurumsal ve teknoljik yapısını güçlendirmek ve teknolojik gelişmelere ayak uydurmak. Malzeme temininde ilgili standartları baz alarak, sürekli iyileştirmeyi; müşteri,çözüm ortakları ve çalışanlarından aldığı verilerle standartları birleştirerek sağlamak ve bu sayede müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak.

 

Kalite Politikamız

Enerji tasarrufu ve çevreye duyarlılık bilinci ile enerji kaynaklarının dikkatli kullanılması, geliştirilmesi ve sürdürülebilir kılınması için üzerimize düşen sorumlulukları yerine getirmek.
Toplumsal duyarlılıklar, yasalar, etik değerler ve insan haklarına tam uyumlu çalışmak.Isınma ve ısıtmada infrared teknolojisini sürekli geliştirerek yenilikçi ürünlerle sektöründe öncü firma olup, dünya markası haline gelmek şirketimizin kalite politikasıdır.

Vizyonumuz

Isınma ve ısıtma alanında infrared teknolojisi ile endüstriyel çözümler sunarak, dünya markası olmak.

Misyonumuz

Çağdaş yönetim sistemleri çerçevesinde kişisel gelişim, eğitim, ar-ge ve ür-ge faaliyetlerine destek vererek sektördeki gelişmeleri takip edip, üstün kalite, uygun maliyet anlayışı çerçevesinde sürdürülebilir bir büyüme trendi yakalamak ve sektörde her zaman öncü olmak.

Çalışanları bilgi paylaşımına açık bir ortam sunarak, firma gelişiminde tüm çalışanların katkısını sağlamak

Müşteri ihtiyaçlarına en uygun ürünü, en optimum sürede üretmek.

Karlılık, verimlilik, etkinlik esasları çerçevesinde dünya markaları ile rekabet edebilecek ürün kalitesi ve standartlarına ulaşmak, etkin ve verimli kaynak yönetimi için sürekli iyileştirme faaliyetlerini sürdürmek.

Endüstriyel otomasyon konusunda kuruluşlara teknolojinin sunduğu olanaklardan en üst düzeyde yararlanma fırsatını sunarak hızlı, kaliteli ve çağdaş üretim ortamına sahip olma fırsatı vermek.

Değerlerimiz

  • Sürekli gelişme
  • Müşteri ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmak.
  • Güvenilir olmak.
  • Çevreye ve insana saygılı olmak.
  • Etik değerleri herşeyin üstünde tutmak.
  • Yenilikçilik ve öncülük
  • Saygın bir kuruluş olmak